x

28970 nolu Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmelik’te
Madde 43-(1)’de belirtildiği üzere; ilaçların ve ilgili
yönetmeliğin 42.maddesinin 1.fıkrasında belirtilen diğer
ürünlerin internet veya başka bir elektronik ortamda satışı
yapılamadığından ürünlerimizin internet satışı yoktur.
Ürünlerimize sadece yetkili eczanelerden ulaşabilirsiniz.
Yetkili eczaneler için tıklayın.>

BIOLIQ PRO Havyar Serumu - Antioksidan Gençlik İksiri
PRO

Nemlendirici ve besleyici mineraller bakımından zengin olan havyar özütü (Acipenser spp.) başta olmak üzere yüksek konsantrasyonda aktif bileşenler içeren konsantre serum formülü, aktif bir şekilde cildin yenilenmesini, canlanmasını, nemlenmesini, tazelenmesini ve beslenmesini sağlar. Cilde sağlıklı bir ışıltı verir. Cildi pürüzsüzleştirir. Cildi çok daha sağlam, sıkı ve esnek bir hale getirir. Kırışıklıkları gözle görülür bir şekilde azaltmaya ve yüz hatlarını belirginleştirmeye yardımcıdır. Cilt tonunu dengeler, derideki renk bozukluklarını onarır ve koyu lekeleri azaltmaya destek olur. Cilt durumunu ve görünümünü gözle fark edilir şekilde iyileştirir.

30 ml

Cildin canlanmasını yoğun şekilde uyarır.


Cildi çok yönlü mekanizmalarla tazeler ve canlandırır. Cildi hızlı bir şekilde yeniler, nemlendirir ve besler. Kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcıdır. Cildin parlaklığını geri kazandırır, görünümünü ve durumunu günden güne gözle fark edilir biçimde iyileştirir.

Havyar özü içeren konsantre serum cildi besler ve yeniler.


Formülasyonda yer alan havyar özü (Acipenser spp) cilt için zengin bir protein, lipit, vitamin ve mineral kaynağıdır. Cildi nemlendirir ve besler. Yüksek antioksidan içeriği sayesinde, cildin dış etkenlere karşı direncini artırır ve ciltte varolan zararlı güneş ışınlarının olumsuz etkilerini ortadan kaldırır.

Cildi pürüzsüzleştirir, sıkılaştırır ve kırışıklıkları azaltır.


Serum, ciltte onarım mekanizmalarını aktive eden peptit matrikinler içerir. Serumun içeriğinde yer alan bir diğer aktif bileşen baicalin ise cildin sıkılığını ve elastikiyetini artırır. Düzenli kullanım sonrası kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcıdır.

Cildin parlaklığını ve canlılığını günden güne geri kazandırır.


Günlük stres ve yorgunluk belirtilerini azaltır. Ten rengini dengeler. Gri ve yorgun bir cildin ışıltısını, canlılığını ve tazeliğini geri kazandırır. Cildi daha nemli, beslenmiş ve güçlü hale getirir. Gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirmeye destek olur.HAVYARIN GÜCÜ


Hayvar (Acipenser spp.); değerli aminoasitlerin, proteinlerin, yağ asitlerinin ve oligoelementlerin içeriğinden kaynaklanan yüksek rejeneratif ve onarım aktivitesi ile karakterizedir. Kimyasal bileşimi genç ve sağlıklı cilt hücrelerinin bileşimine çok benzer yapıdadır.

Araştırma ile doğrulanan etkiler

%90

Yapılan klinik araştırmalarda katılımcıların %90’ı serumun cildi yoğun bir şekilde nemlendirdiğini ve beslediğini doğruladı.

%87

Yapılan klinik araştırmalarda katılımcıların %87’si cilt durumunun ve renk tonu farklılıklarının gözle görülür şekilde iyileştiğini doğruladı. .

%85

Yapılan klinik araştırmalarda katılımcıların %85’i serumun cildi sıkılaştırdığını ve pürüzsüzleştirdiğini doğruladı.

Gözle görülür şekilde kırışıklıkları, cilt lekelerini, pürüzleri ve kuruluğu azaltmaya yardımcıdır. Cilde sıkılaştırır, yeniler ve besler.

Bunları biliyor musunuz?Havyar; mersinbalığı ailesinin (Acipenser spp.) yumurtasıdır. Değerli amino asitlerin, proteinlerin, yağ asitlerinin ve oligoelementlerin içeriğinden kaynaklanan, rejeneratif ve onarım aktivitesi yüksek, en değerli kozmetik bileşenlerden biri olarak bilinir. Genç cilt hücrelerinin bileşimine benzer bir kimyasal bileşime sahiptir. Havyar özü, öncelikle zamanla kaybedilen hücreleri yeniden inşa etmek için ve yoğun beslenme gerektiren olgun ciltler için önerilmektedir.

Onu Çok Seveceksiniz


  • Hoş ve zarif bir kokuya sahiptir.
  • Hafif, yağsız ve yumuşak bir kıvamdadır.
  • Hızlıca emilir.
  • Makyaj bazı olarak kullanılabilir.
  • Damlalık yardımıyla kolayca uygulanır.

Endikasyonlar


Yüz, boyun ve dekolte bölgesinin günlük kullanımı için tasarlanmıştır. Kırışıklıkları önlemek ve azaltmak, cildi sıkılaştırmak, lekeleri önlemek ve azaltmak, cildi nemlendirmek ve yenilemek için kullanılabilir.

Kullanımı


Damlalık yardımıyla birkaç damla serumu; temiz ve kurulanmış yüze, boyuna ve dekolte bölgesine parmak uçlarınızla veya doğrudan damlatıp nazikçe masaj yaparak tüm cilde yedirin. Göz ile temasından kaçının. Göze doğrudan temas etmesi halinde bol su ile yıkayın.Düşünceleriniz bizim için değerlidir❤

İlker Ahmet Aytaç

Cinstiyet : Erkek

Yaş : 45-54

"İlk kullanım"


Merhaba. Havyar serumunu ilk defa bugün dermapen işleminde kullandım. Eczacı arkadaşım ürünü çok övdü. İlk izlenimim serum hemen cilt tarafından emildi. Umarım faydasını görürüm.


Yorumunuzu Ekleyin;

İlgili Ürünler