x

28970 nolu Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmelik’te
Madde 43-(1)’de belirtildiği üzere; ilaçların ve ilgili
yönetmeliğin 42.maddesinin 1.fıkrasında belirtilen diğer
ürünlerin internet veya başka bir elektronik ortamda satışı
yapılamadığından ürünlerimizin internet satışı yoktur.
Ürünlerimize sadece yetkili eczanelerden ulaşabilirsiniz.
Yetkili eczaneler için tıklayın.>

BIOLIQ SPECIALIST Karma ve Akneli Ciltler İçin Yüz ve Vücut Temizleyici Jel
SPECIALIST

Cildi derinlemesine temizler, toksinlerden arındırarak detoks yapar ve cildin kalitesini artırır. Cilt kusurlarını etkili bir şekilde azaltır. Cildi mikroorganizmalardan arındırır ve aknenin önlenmesine yardımcıdır. Formülasyonda yer alan mikropartiküller sayesinde cildin yapısını etkili bir şekilde pürüzsüzleştirir.

125 ml

Cildi etkili bir şekilde temizler.


Hassas jel formülü sayesinde ciltteki kirleri ve toksinleri etkili bir şekilde temizler. Soyucu özelliğe sahip mikropartiküller derinin en üst katmanı olan epidermisi ölü hücrelerden arındırır ve gözenekleri temizler. Sabun, alkol, paraben, parfüm, SLS ve türevleri içermez.

Kusurları etkili bir şekilde azaltır.


Yağ bezlerinden sebum sekresyonunu dengeler. Ciltteki fazla yağlanmadan kaynaklanan parlamayı azaltır. Cilt kusurlarını etkili bir şekilde azaltır. Genişlemiş gözenekleri daraltır. Siyah noktaların görünümünü gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcıdır.

Cildi nazik bir şekilde soyarak ölü hücelerden arındırır.


Formülasyonda yer alan bitkisel mikropartiküller sayesinde nazik bir şekilde cildi soyar. Cildi yumuşatır. Yağ butonlarını ve cilt kusurlarını azaltmaya yardımcıdır.

Cildi yeniler ve kapsamlı bir cilt bakımı sağlar.


İçerdiği söğüt ekstratı ve Aloe vera özü sayesinde cildi toksinlerden arındırır. Mükemmel bir şekilde yeniler. Tahriş ve kızarıklığı yatıştırır. Renk tonu eşitsizliklerini ve akne izlerini azaltmaya yardımcı olur.

Araştırma ile doğrulanan etkiler

%100

Yapılan klinik çalışmalarda katılımcıların %100' ü jelin cildi nazik bir şekilde soyarak yenilediğini doğruladı.

%93

Yapılan klinik çalışmalarda katılımcıların %93' ü jelin cilde ipeksi bir yumuşaklık ve pürüzsüzlük sağladığını doğruladı. .

%90

Yapılan klinik çalışmalarda katılımcıların %90' ı gözle görülür bir şekilde genişlemiş gözenekleri küçülttüğünü doğruladı.

Renk tonu eşitsizlikleri, akne izleri, genişlemiş gözenekler, fazla yağlanma gibi cilt kusurlarını etkili bir şekilde azaltır.

Bunları Biliyor musunuz?


Bioliq Specialist serisindeki ürünlerin etkinliği cilt kusurlarını bütünüyle azaltan 3 aktif bileşene dayanır.


Bioliq Specialist kusurlara eğilimli cildin ihtiyacı olan ideal bakımını sağlar. Oleanolik asit, nordihidroguaiaretik asit (NDGA) ve ozmotik jel kombinasyonu yağ bezlerinin fonksiyonlarını ve keratinizasyon süreçlerini düzenler. Tahriş ve kızarıklığı yatıştırır. Sebum salgılanmasını dengeler. Sivilceler, siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve akne izleri gibi mevcut kusurları azaltmaya yardıcıdır.

Onu Çok Seveceksiniz


  • Hoş bir kokusu vardır
  • Cildi nazikçe soyar
  • Yağlı bir his bırakmaz
  • Kolay durulanır
  • Hipoallerjeniktir
  • Sabun içermez
  • Alkol içermez
  • Paraben içermez

Endikasyonlar


Karma ve akneli ciltlerin günlük yüz ve vücut bakımı için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm cilt yapılarına uygundur. Özellikle sivilce, siyah nokta, genişlemiş gözenekler veya aşırı yağlanma gibi cilt kusurlarına eğilimli karma ve yağlı ciltler için tavsiye edilmektedir.

Kullanımı


Yeterli miktarda jeli avuç içinde az bir miktar suyla köpürtüp her gün sabah ve akşam cildinize uygulayın. Nazikçe masaj yapın. Bekletmeden bol su ile durulayın. Gözlerle doğrudan temasından kaçının. Temas etmesi halinde bol su ile yıkayın.Düşünceleriniz bizim için değerlidir❤

halil

Cinstiyet : -

Yaş : 35-44

"Başarılı"


Başarılı


Aleyna

Cinstiyet : Kadın

Yaş : 18-24

"Ürün kullanım bilgisi"


Merhaba ürünü eczaneden aldım. Kaç günde bir kullanmam gerekiyor sormayı unuttum. Yardımcı olur musunuz?


Gözenekler, siyah noktalar ve diğerleri

Cinstiyet : Kadın

Yaş : 18-24

"Muhteşem"


Eczacımın önerisi ile aldığım ve daha 2.günden itibaren yüzümün rengini açan, 1 hafta sonra burun,çene ve alnımdaki siyah noktaları temizleyen ve gözeneklerimi fark edilir derecede küçülten, beni kısa zamanda müthiş memnun eden jel. Teşekkürler :)


Kerem Ali

Cinstiyet : Erkek

Yaş : 18-24

"akne"


Merhabalar Ürünümüze Doktorum Sayesinde Tanıştım Akne problemlerim vardı Ürünüz sayesinde Cildim Daha iyi durumda Teşekkürler BIOLIQ

"Ocean.lab cevapladı;"


Memnuniyetiniz bizi çok sevindirdi. Değerli yorumunuz için teşekkür ediyoruz. Sağlıklı günlerde kullanın!


Yorumunuzu Ekleyin;

İlgili Ürünler